O nás

Jsme víc než jen BAR

Když jsme v roce 2014 začali rekonstruovat zavedený třebíčský cocktail bar Phiasco, jedno nám bylo jasné. Chtěli jsme, aby podnik žil nejen v noci, ale i ve dne. Přáli jsme si vytvořit místo, kam si rádi zajdete večer na pivo či drink (a že míchaných nápojů u nás najdete stále z celé Třebíče nejvíc! :-)), odpoledne na kávu s přáteli a v poledne si odskočíte třeba na oběd z práce. Stavte se sami přesvědčit, jak se nám to povedlo.

Máme rádi moderní a zahraniční kuchyni, ale občas vsadíme i na českou klasiku. Pochutnáte si tak nejen na šťavnatém burgeru, penne, míse řízečků nebo pěkně propečeném steaku. Když ve všední dny zavoní polední menu, naservírujeme vám klidně i svíčkovou. A po celé léto rozpalujeme gril přímo na naší terase.

Když chystáte oslavu narozenin či rozlučku se svobodou, plánujete teambuilding nebo firemní vánoční večírek, nenecháme vás ve štychu. Rádi se o všechno postaráme za vás. Nerušené soukromí salonku je samozřejmostí, stejně jako raut a kompletní servis podle vašeho přání.

Co je ještě fajn? Najdete nás v centru města a free Wi-Fi je tady standard. Přivítáme vás vždy s úsměvem a zaplatit můžete klidně i stravenkami. A pokud zrovna nestíháte, oběd či večeři vám rádi doručíme kamkoliv až pod nos přes Dámejídlo.cz.

 


Přijímáme platební karty:

                                             

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou

tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Přijímáme stravenky:

  

Partneři: